Aby hypotéka nestrašila

Pokud vás ze snu budí hypotéka, máme pro vás jednoduché řešení, které vás ochrání před ztrátou střechy nad hlavou, když z důvodu úrazu nebo nemoci nebudete schopni hypotéku splácet. 

Spočítejte si jednoduše a nezávazně o kolik je naše individuální pojištění levnější než to, co vám nabídla banka k vaší hypotéce. 

Maximálně jednoduché pojištění k hypotéce za minimální cenu

Hypoteční úvěr odemyká dveře k vlastnímu bydlení, ale zároveň zavazuje na hodně dlouhou dobu. Banky klienty uplácejí výhodnější sazbou za svá pojištění schopnosti splácet, ale s dlouhou řadou výluk, s automatickým zánikem pojistky s koncem fixace při přechodu do jiné banky, zohledňují pouze aktuální výši hypotečního dluhu, ale nezohledňují mimořádné splátky. Naše životní pojištění k hypotéce se chová fér a zajistí, že vám střecha nad hlavou bude vždy říkat pane.

Žádné výmluvy

Kvalitní individuální životní pojištění by mělo umět řešit všechny možné situace, nekličkovat a neodvolávat se na výluky. A peníze vyplácet hned. Víme, že hypotéka nepočká. Proto se u nás řídíme zdravým rozumem, výluk máme jenom 7 a peníze vyplácíme do dvou dnů.

icon-ghost-bla.png

Výhodně i při refinancování 

S individuálním pojištěním nejste lapeni v čase. Naše pojištění zůstane s vámi, i když se na konci fixace rozhodnete změnit banku. S bankopojištěním byste totiž u nové banky začínali znovu od začátku – dráž a podle aktuálního zdravotního stavu. U nás jednoduše platíte stále stejné pojistné. 

icons_clock-01.png

Jistota plnění

Vždy garantujeme domluvenou sumu. S naším pojištěním tak můžete získat i vyšší částku, než je nesplacený zbytek hypotečního úvěru. Pokud si snižujete dluh mimořádnými splátkami, nemá to oproti bankopojištění vliv na plnění z našeho individuálního pojištění. 

icon-pay-more.png

Bez výjimek. Bez řečí.
Bez obav.

94bdd2e.png

Vyškrtali jsme výjimky

Desítky výjimek schovaných mezi stovkami stran smluvních dokumentů u nás nenajdete. Máme jich jen sedm, hezky pohromadě a na jednom místě.

5c1d8e9.png

Vždy aktuální smlouva

Stávající klient je pro nás stejně důležitý jako nový. Proto na všechna vylepšení našeho pojištění mají vždy nárok vedle nových klientů i všichni stávající. Věrnosti si ceníme!

18b3b3a.png

Jednoduše a online

Díky tomu, že jsme nová životní pojišťovna, máme vlastní moderní technologie a vše řešíme on-line. Změny i pojistné události můžete řešit kdykoliv odkudkoliv.

73a9559.png

Lidsky a selským rozumem

Jsou případy, kdy bychom z právního hlediska pojistnou událost nemuseli plnit, ale cítíme, že je to ta správná věc. Rozhoduje etická komise složená z klientů a osobností, jež mají za úkol řídit se jen selským rozumem a lidskostí.

d7021f4.png

Přehledně a transparentně

Nehrajeme s vámi žádné špinavé hry. Veškeré podmínky našeho životního pojištění najdete na jednom místě tak, abyste se v nich vyznali a neztratili.

76c69f1.png

Odejít můžete kdykoliv

nás můžete životní pojištění vypovědět kdykoli, ne pouze jednou ročně jako je běžné. A pokud jste s námi déle než rok, ještě navíc dostanete dárek – na jeden měsíc zaplatíme životní pojištění za vás. Výpověď životního pojištění je samozřejmě možné vyřídit i on-line..

A na kolik mě to vyjde?

A když se něco stane? Postaráme se. Spolehněte se.

Moc si přejeme, aby se vám všechna neštěstí a nemoci vyhýbaly. Když se ale přece jen cokoli stane, pomůžeme, jak budeme moci. Můžete se na nás obrátit, jakkoli vám to vyhovuje, telefonicky, online, poštou. Vše podřídíme tomu, abyste peníze z pojištění dostali co nejrychleji.

Nahlášení

Nemusíte nikam chodit.

Nahlásit pojistnou událost, změnit své údaje nebo smlouvu ukončit můžete kdykoliv on-line prostřednictvím klientského portálu. Formulář vás provede vším potřebným. Stále máte přehled o tom, jak se věci posouvají. Pokud byste řešili pojistku svého blízkého nebo se chcete na něco doptat, prostě nám zavolejte a my vám poradíme, jak postupovat.

Posouzení

Nevymlouváme se. Plníme v 99 % případů.

Většinu případů dokážeme velice rychle posoudit a vyplatit pojistné plnění. Garantujeme pojistné plnění v 99 % případů, i když standard pojišťoven na českém trhu je okolo 85 %. Za rok 2019 jsme splnili garanci pojistného plnění ve 100 procentech.

Za rok 2020 jsme jsme vyplatili 3 268 050 Kč nad rámec uzavřených smluv o životním pojištění a plnili jsme opět v 99,9999 % případů

V roce 2021 jsme vyplatili 5 957 252 Kč nad rámec uzavřených smluv o životním pojištění a plnili jsme opět v 99,99 % případů.

V roce 2022 byla splněna garance pojistného plnění na 97,48 %. Jelikož nebyla splněna hranice 99 %, věnovali jsme částku 1 778 785 Kč na charitativní projekty.

Pokud algoritmy nevědí,
rozhoduje lidskost.

Někdy se může stát, že případ není černobílý. Z právního hlediska bychom peníze vyplácet nemuseli, ale máme pocit, že je třeba řídit se spíše lidskostí. Proto v těchto případech rozhoduje komise složená z veřejných osobností a klientů pojišťovny Simplea.

Placení

Peníze Vám posíláme do dvou dnů

V klientském portálu vždy vidíte stav šetření vaší události. Naším cílem je dostat k vám peníze z životního pojištění co nejrychleji, aby pomohly, když to nejvíce potřebujete. Proto ve většině případů vyplácíme plnění do dvou dnů. Peníze obdržíte na účet uvedený ve formuláři Hlášení škodní události.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení