Životní pojištění Simplea

Životní pojišťovna Simplea plní do 2 dnů a v 99 % případů, poskytuje i vyšší krytí

Nepojišťujeme blbosti. Nestavíme pobočky. Neplatíme zahraniční manažery. Využíváme vlastní moderní technologie. V životním pojištění se soustředíme jen na to nejdůležitější. Díky tomu můžeme nabídnout vysokou míru plnění, rychlost proplacení životní pojistky a vysoké pojistné částky za nejlepší cenu. Protože přesně to oceníte, když se život zkomplikuje.

Zjednodušili jsme
životní pojištění na to nejdůležitější

Pojištění zlomených malíčků ani investiční složku u nás nehledejte. Obojí totiž životní pojištění jen prodražuje a ruku na srdce – na zhodnocení vašich peněz existuje řada vhodnějších finančních nástrojů. Životní pojištění má řešit to nejdůležitější.

Smrt

V Simplea neřešíme, jak k úmrtí došlo, jestli to bylo následkem úrazu nebo nad vámi zvítězila těžká nemoc. Můžete se spolehnout, že když dojde na nejhorší, vaše rodina to finančně zvládne. Pojišťujeme smrt z jakékoli příčiny.

 • Neřešíme příčinu a plníme.
 • U životního pojištění od Simplea si můžete vybrat konstantní pojistnou částku, lineárně klesající pojistnou částku nebo pojistnou částku postupně klesající podle výše úvěru.
 • Důležité zejména pro živitele rodiny a klienty s hypotékou.

Máte dotaz k životnímu pojištění? Volejte ZDARMA na +420 800 023 074

ba4ef06.png

Invalidita

Životní pojištění pro případ, že následkem vážné a dlouhodobé nemoci nebo úrazu nemůžete dále plnohodnotně pracovat, a dlouhodobě tak přicházíte o část svých příjmů. Klesne váš životní standard, potřebujete platit závazky, a do toho máte další náklady na léčbu nebo přestavbu domova. Sociální správa určí stupeň invalidity (1 až 3) a přizná invalidní důchod, který ale zdaleka nenahradí váš dosavadní příjem.

 • Nikdy nezpochybňujeme rozhodnutí sociální správy o přidělení invalidity, a v jasných případech na ně dokonce ani nemusíte čekat a plnění životního pojištění od nás dostanete rovnou.
 • U životního pojištění od Simplea si můžete vybrat konstantní pojistnou částku, lineárně klesající pojistnou částku nebo pojistnou částku postupně klesající podle výše úvěru.
 • Automatickou součástí je i pojištění rekreačních a rizikových sportů ZDARMA.
 • Důležité úplně pro všechny.

K pojištění invalidity můžete zvolit ještě tyto doplňky:

 • Pojištění trvalých následků úrazu je doplňkem k životnímu pojištění invalidity, které řeší jednorázové náklady spojené s úrazem, jenž zanechal trvalý následek. Výhodou je, že plníme hned po ustálení následků a nezávisle na rozhodování sociální správy. Prostředky tedy můžete použít třeba na bionickou ruku nebo rehabilitace po úrazu. Důležité zejména pro manuálně pracující klienty a osoby bez větší finanční rezervy.
 • Pojištění závažných onemocnění je doplňkem k životnímu pojištění invalidity, které řeší jednorázové náklady spojené s nemocí. Výhodou je, že plníme hned při stanovení diagnózy a nezávisle na rozhodování sociální správy. Zároveň kryjeme všechny lékařsky uznávané nemoci a neschováváme se za omezené seznamy vybraných chorob. Důležité zejména pro manuálně pracující klienty a osoby bez větší finanční rezervy.

Máte dotaz k životnímu pojištění? Volejte ZDARMA na +420 800 023 074

20b8138.png

Dočasný výpadek příjmu

Pokud jste v pracovní neschopnosti déle než měsíc, pobíráte od státu nemocenskou, která ale plně nenahradí váš dosavadní příjem. Pro tyto případy slouží pojištění pracovní neschopnosti, které je jednou z částí životního pojištění, jež vám pomůže zachovat dosavadní životní standard, než se plně uzdravíte.

 • Je nám jedno, co způsobilo vaši pracovní neschopnost. Zdali je to vážnější nemoc či úraz.
 • Pojištění pracovní neschopnosti pomůže zachovat životní standard díky konstantní, ve smlouvě stanovené denní dávce vyplácené měsíčně, a to od 2., 3. nebo 4. měsíce trvání.
 • Ačkoli je trend v pojišťovnictví opačný, kryjeme i výpadek příjmu spojený s rizikovým těhotenstvím. A to v případě, že si stav vyžádá lékařsky nutnou hospitalizaci alespoň po dobu 5 dní (120 hodin).
 • Pokud kvůli nemoci nebo úrazu potřebujete, aby se o vás někdo staral, pomůže pojištění ošetřovného, které spadá pod životní pojištění. Pečující osoba díky tomu nahradí výpadek svého příjmu.
 • Důležité zejména pro osoby bez dostatečné finanční rezervy.

Máte dotaz k životnímu pojištění? Volejte ZDARMA na +420 800 023 074

1f4f627.png

Životní pojištění.
Bez výjimek. Bez řečí.
Bez obav.

94bdd2e.png

Vyškrtali jsme výjimky

Desítky výjimek schovaných mezi stovkami stran smluvních dokumentů u nás nenajdete. Máme jich jen sedm, hezky pohromadě a na jednom místě.

5c1d8e9.png

Vždy aktuální smlouva

Stávající klient je pro nás stejně důležitý jako nový. Proto na všechna vylepšení našeho pojištění mají vždy nárok vedle nových klientů i všichni stávající. Věrnosti si ceníme!

18b3b3a.png

Jednoduše a online

Díky tomu, že jsme nová životní pojišťovna, máme vlastní moderní technologie a vše řešíme on-line. Změny i pojistné události můžete řešit kdykoliv odkudkoliv.

73a9559.png

Lidsky a selským rozumem

Jsou případy, kdy bychom z právního hlediska pojistnou událost nemuseli plnit, ale cítíme, že je to ta správná věc. Rozhoduje etická komise složená z klientů a osobností, jež mají za úkol řídit se jen selským rozumem a lidskostí.

d7021f4.png

Přehledně a transparentně

Nehrajeme s vámi žádné špinavé hry. Veškeré podmínky našeho životního pojištění najdete na jednom místě tak, abyste se v nich vyznali a neztratili.

76c69f1.png

Odejít můžete kdykoliv

nás můžete životní pojištění vypovědět kdykoli, ne pouze jednou ročně jako je běžné. A pokud jste s námi déle než rok, ještě navíc dostanete dárek – na jeden měsíc zaplatíme životní pojištění za vás. Výpověď životního pojištění je samozřejmě možné vyřídit i on-line..

A na kolik mě životní pojištění vyjde?

A když se něco stane? Postaráme se. Spolehněte se.

Moc si přejeme, aby se vám všechna neštěstí a nemoci vyhýbaly. Když se ale přece jen cokoli stane, pomůžeme, jak budeme moci. Můžete se na nás obrátit, jakkoli vám to vyhovuje, telefonicky, on-line, poštou. Vše podřídíme tomu, abyste peníze ze životního pojištění dostali co nejrychleji.

Nahlášení

Nemusíte nikam chodit.

Nahlásit pojistnou událost, změnit své údaje nebo smlouvu ukončit můžete kdykoliv on-line prostřednictvím klientského portálu. Formulář vás provede vším potřebným. Stále máte přehled o tom, jak se věci posouvají. Pokud byste řešili pojistku svého blízkého nebo se chcete na něco doptat, prostě nám zavolejte a my vám poradíme, jak postupovat.

Posouzení

Nevymlouváme se. Plníme v 99 % případů.

Většinu případů dokážeme velice rychle posoudit a vyplatit pojistné plnění. Garantujeme pojistné plnění v 99 % případů, i když standard pojišťoven na českém trhu je okolo 85 %. Za rok 2019 jsme splnili garanci pojistného plnění ve 100 procentech.

Za rok 2020 jsme jsme vyplatili 3 268 050 Kč nad rámec uzavřených smluv o životním pojištění a plnili jsme opět v 99,9999 % případů

V roce 2021 jsme vyplatili 5 957 252 Kč nad rámec uzavřených smluv o životním pojištění a plnili jsme opět v 99,99 % případů.

V roce 2022 byla splněna garance pojistného plnění na 97,48 %. Jelikož nebyla splněna hranice 99 %, věnovali jsme částku 1 778 785 Kč na charitativní projekty.

Pokud algoritmy nevědí,
rozhoduje lidskost.

Někdy se může stát, že případ není černobílý. Z právního hlediska bychom peníze vyplácet nemuseli, ale máme pocit, že je třeba řídit se spíše lidskostí. Proto v těchto případech rozhoduje komise složená z veřejných osobností a klientů pojišťovny Simplea.

Placení

Peníze Vám posíláme do dvou dnů

V klientském portálu vždy vidíte stav šetření vaší události. Naším cílem je dostat k vám peníze z životního pojištění co nejrychleji, aby pomohly, když to nejvíce potřebujete. Proto ve většině případů vyplácíme plnění do dvou dnů. Peníze obdržíte na účet uvedený ve formuláři Hlášení škodní události.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení