Pojištění dlouhodobé péče

Pojištění pro případ dlouhodobé závislosti na péči

S narůstajícím počtem starších obyvatel roste i potřeba kvalitní péče o ně. Vzhledem k tomu, že kapacity pobytových zařízení jsou omezené a nemohou uspokojit všechny, přinášíme vám unikátní pojištění.
Toto pojištění zajistí vám nebo vašim blízkým možnost rychlého umístění v pobytových zařízeních, které nabízí vysokou úroveň potřebné péče a služeb.

Ujistěte se, že budete mít přístup k nejlepší možné péči pro sebe nebo své blízké, bude-li to potřeba. 

Zaměřujeme se
na to nejdůležitější

Mnoho rodin čelí výzvě, jak zajistit neustálou péči pro své blízké, kteří ji mohou v budoucnu potřebovat. Primárně se jedná spíše o seniory, ale ani mladší ročníky nemusí být výjimkou. Očekává se, že do roku 2050 naroste počet seniorů v české populaci z 2,1 milionu na 3,1 milionu. S tím poroste i potřeba zajistit pro ně adekvátní péči. Uvědomujeme si, že poskytování takové péče v domácím prostředí může být pro rodiny náročné a v některých situacích i navzdory ohromné snaze, jednoduše nemožné. Zajištění péče v kvalitních pobytových zařízeních pak naráží na nedostatečné kapacity či vysoké náklady.

Naše pojištění je navrženo tak, aby poskytlo jistotu a podporu v těchto náročných životních situacích a zajistilo kvalitní péči pro vás nebo vaše blízké.

Kdo se může pojistit?

Naše pojištění je dostupné pro osoby ve věku 18 až 75 let. Z důvodu zajištění kvality a splnění našich závazků však nemůžeme nabídnout pojištění každému okamžitě. Možnost sjednat si pojištění budeme postupně zpřístupňovat našim vybraným klientům a jejich blízkým v průběhu několika následujících měsíců.

simplea_LTC_4.png

Co si vlastně pojišťujete?

Pojistné plnění můžete použít na pokrytí nákladů spojených s péčí o danou osobu, ať už budou tyto služby poskytovány v domácím prostředí nebo v pobytovém zařízení. Jak s pojistným plněním naložíte je na vás. Pojištění dále zahrnuje možnost umístění v našich partnerských zařízeních s vysokým standardem péče a služeb.Co se týče plnění, jsme připraveni vám jej poskytnout bez zbytečného čekání. Posoudit vaše nároky umíme rychleji než úřady - zpravidla do několika týdnů. Vám nebo vašim blízkým pomůžeme co nejdříve, protože dobře víme, že každý den hraje v těchto obtížných situacích významnou roli.

simplea_LTC_2.png

Jaké jsou podmínky?

  • Vstupní věk do pojištění je 18–75 let.
  • Pojistné za toto pojištění může být daňově odečitatelné.
  • K sjednání pojištění stačí pravdivě vyplněný zdravotní dotazník (není nutné dokládat detailní lékařské zprávy).
  • Od začátku si můžete zvolit zmocněnou osobu, která za vás v případě potřeby bude moci vyřizovat záležitosti týkající se pojistné události.
  • Počet našich partnerských pobytových zařízení bude neustále růst a rozšiřovat se do více lokalit, aby byly co nejblíže vašemu domovu.
  • Pojistné plnění poskytujeme v případě 3. a 4. stupně závislosti na péči.
simplea_LTC_3.png

Dokumenty k Pojištění dlouhodobé péče

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení