Činy víc než slova. Už jsme lidem vyplatili přes 11 milionů navíc.

V pojišťovně Simplea kličky nehledáme. Máme pouze sedm výluk, kdy bychom podle naší jednoduché smlouvy klientům nemuseli peníze vyplácet. Raději ale používáme selský rozum, protože víme, že v nelehkých časech se nejvíc cení pomoc. Rychlá a bez vytáček. Proto garantujeme plnění v alespoň 99 % případů, a to ideálně do dvou dnů. Pokud by to bylo méně, dáme peníze na charitu.
Sjednat pojištění

Plníme v 99,9 % případů i tehdy, kdy nemusíme

Škodní komise už řešila desítky případů, kdy bychom mohli s klidným svědomím nevyplatit ani korunu nebo případné plnění snížit. My jsme se ale rozhodli plavat proti proudu. „Naše pojištění jako jediné na trhu přistupuje k případům spadajícím do výluk velmi individuálně a posuzuje je nejen z právního a lékařského hlediska, ale i selským rozumem a lidsky,“ říká ředitel pojišťovny Simplea Martin Švec s tím, že ve skutečnosti plníme v 99,9 % případů. 

Plníme, i když nemusíme - Garantujeme, že vyplácíme plnění v alespoň 99 % případůSjednat pojištění

1,5 milionu Kč navíc za invaliditu měsíc po sjednání životního pojištění

Že průtahům a výmluvám u nás pšenka nekvete, dokazuje i Roman ze Zlínského kraje, jehož crohnova choroba přivedla k invaliditě 3. stupně. I přes „zádrhel“ čekací doby, kdy se pojišťovna chrání podvodnému chování a nemusela by plnit, Romanovi vyplatila z pojištění invalidity 1,5 milionu korun. „V tom hrozném období to byla jediná dobrá zpráva. Oceňuji lidský přístup a pochopení,“ dodává pan Roman, který tak nemusel řešit, kde vzít na splátky hypotéky.

39 900 Kč navíc za rizikové těhotenství

Stejně případ třicetileté Anety spadal do hlášení s označením „čekací doba“. Protože šlo o budoucí maminku s rizikovým těhotenstvím, rozhodla škodní komise o výplatě 39 900 korun z pojištění pracovní neschopnosti. „Plnění mi dorovnalo příjmy na úroveň mzdy, na kterou jsem byla zvyklá. Nákupy výbavy pro miminko taky byly mnohem snazší,“ dnes již s lehkým srdcem povídá Aneta.

19 800 Kč navíc za těžký průběh covidu

Nemůžete-li dlouhodobě pracovat, peněženka to brzy pocítí. „Dodnes děkuju finanční poradkyni, která mi vysvětlila dopady dlouhodobého výpadku příjmu, a životní pojištění se mnou téměř za pět minut dvanáct sepsala,“ vzpomíná na rozhodující moment Petr z Olomouckého kraje. Těžký průběh covidu ho připoutal na lůžko záhy po uzavření smlouvy. Z pojištění pracovní neschopnosti i přesto získal 19 800 korun.

350 000 Kč navíc pro samoživitelku za vážnou nemoc

Paní Simoně zase její poradce nastavil smlouvu tak, že z ní později získala prostředky z pojištění závažných onemocnění i pracovní neschopnosti ve výši 350 tisíc korun. Samoživitelka dvou dětí prožila náročné roky poznamenané léčbou folikulárního lymfomu: „Nebýt v té šílené době pojišťovny, finančně by to pro mě byla konečná.“

50 000 Kč navíc za kousnutí klíštěte

Ve srovnání s tím může kousnutí klíštětem vypadat zcela nevinně. Jenže jeho následky už na lehkou váhu brát nelze. Zejména, když přeroste v tzv. neuroboreliózu. „Zaskočilo mě, jak rychle se všechno vyřešilo. Doma jsem byl pět měsíců a díky vaší pojišťovně jsem neměl jediný finanční problém,“ slova pana Jakuba potvrzují ambici pojišťovny Simplea proplácet klientům peníze obratem. Na účet mu přišlo z pojištění pracovní neschopnosti 50 tisíc korun.

S naším životním pojištěním máte nárok na náhradu mzdy i v případě dlouhodobého výpadku příjmuSjednat pojištění

Kompletně online

Životní pojištění u Simplea je možné jako jediné na českém trhu sjednat plně online přes mobil či počítač. Pokud nechcete, nemusíte se při sjednávání s nikým bavit. Formulář vás provede všemi kroky a podle aktuální finanční situace a rodinného stavu doporučí smysluplný rozsah pojištění. Jděte štěstí naproti a sjednejte si pojištění.

Další články

Životní situace

Tipy a triky pro zvládání stresu

Stres je automatická odezva organismu na nějakou zátěž. Je každodenní součástí našeho života. Stres může být ve zdravé...

Životní situace

Pozitivní stres

Stres je fyziologická reakce, která nás má chránit ve chvíli, kdy máme pocit, že jsme v ohrožení, nebo v situaci, kdy jsou...

Životní situace

Příznaky stresu

Stres je velkou zátěží pro lidský organismus. Stresu jsme více či méně vystavováni každý den z různých příčin, v různé...

Životní situace

Tipy a triky pro dlouhověkost

Termín dlouhověkost nebo také anglicky „longevity“ bývá poslední dobou hodně skloňovaným výrazem. Dlouhověkost, tedy...

Životní situace

Jak se zbavit stresu

Stres je funkční stav životního organismu, který je vystavován mimořádným podmínkám. Těm se říká stresory. Tělo se...

Životní situace

Tipy a triky pro digitální detox

Digitální detox má za cíl odpoutat se od virtuálního života a zaměřit se více na ten reálný. Účelem digitálního detoxu je...

Životní situace

Plíce kuřáka

Plíce kuřáka jsou náchylnější k dlouhé řadě závažných onemocnění, jako jsou rakovina plic, rozedma plic nebo také...

Rádi vás uslyšíme.

Máte-li něco na srdci, volejte naši bezplatnou linku
+420 800 023 074
asfsafsaf

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení