Činy víc než slova. Už jsme lidem vyplatili přes 11 milionů navíc.

V pojišťovně Simplea kličky nehledáme. Máme pouze sedm výluk, kdy bychom podle naší jednoduché smlouvy klientům nemuseli peníze vyplácet. Raději ale používáme selský rozum, protože víme, že v nelehkých časech se nejvíc cení pomoc. Rychlá a bez vytáček. Proto garantujeme plnění v alespoň 99 % případů, a to ideálně do dvou dnů. Pokud by to bylo méně, dáme peníze na charitu.
Sjednat pojištění

Plníme v 99,9 % případů i tehdy, kdy nemusíme

Škodní komise už řešila desítky případů, kdy bychom mohli s klidným svědomím nevyplatit ani korunu nebo případné plnění snížit. My jsme se ale rozhodli plavat proti proudu. „Naše pojištění jako jediné na trhu přistupuje k případům spadajícím do výluk velmi individuálně a posuzuje je nejen z právního a lékařského hlediska, ale i selským rozumem a lidsky,“ říká ředitel pojišťovny Simplea Martin Švec s tím, že ve skutečnosti plníme v 99,9 % případů. 

Plníme, i když nemusíme - Garantujeme, že vyplácíme plnění v alespoň 99 % případůSjednat pojištění

1,5 milionu Kč navíc za invaliditu měsíc po sjednání životního pojištění

Že průtahům a výmluvám u nás pšenka nekvete, dokazuje i Roman ze Zlínského kraje, jehož crohnova choroba přivedla k invaliditě 3. stupně. I přes „zádrhel“ čekací doby, kdy se pojišťovna chrání podvodnému chování a nemusela by plnit, Romanovi vyplatila z pojištění invalidity 1,5 milionu korun. „V tom hrozném období to byla jediná dobrá zpráva. Oceňuji lidský přístup a pochopení,“ dodává pan Roman, který tak nemusel řešit, kde vzít na splátky hypotéky.

39 900 Kč navíc za rizikové těhotenství

Stejně případ třicetileté Anety spadal do hlášení s označením „čekací doba“. Protože šlo o budoucí maminku s rizikovým těhotenstvím, rozhodla škodní komise o výplatě 39 900 korun z pojištění pracovní neschopnosti. „Plnění mi dorovnalo příjmy na úroveň mzdy, na kterou jsem byla zvyklá. Nákupy výbavy pro miminko taky byly mnohem snazší,“ dnes již s lehkým srdcem povídá Aneta.

19 800 Kč navíc za těžký průběh covidu

Nemůžete-li dlouhodobě pracovat, peněženka to brzy pocítí. „Dodnes děkuju finanční poradkyni, která mi vysvětlila dopady dlouhodobého výpadku příjmu, a životní pojištění se mnou téměř za pět minut dvanáct sepsala,“ vzpomíná na rozhodující moment Petr z Olomouckého kraje. Těžký průběh covidu ho připoutal na lůžko záhy po uzavření smlouvy. Z pojištění pracovní neschopnosti i přesto získal 19 800 korun.

350 000 Kč navíc pro samoživitelku za vážnou nemoc

Paní Simoně zase její poradce nastavil smlouvu tak, že z ní později získala prostředky z pojištění závažných onemocnění i pracovní neschopnosti ve výši 350 tisíc korun. Samoživitelka dvou dětí prožila náročné roky poznamenané léčbou folikulárního lymfomu: „Nebýt v té šílené době pojišťovny, finančně by to pro mě byla konečná.“

50 000 Kč navíc za kousnutí klíštěte

Ve srovnání s tím může kousnutí klíštětem vypadat zcela nevinně. Jenže jeho následky už na lehkou váhu brát nelze. Zejména, když přeroste v tzv. neuroboreliózu. „Zaskočilo mě, jak rychle se všechno vyřešilo. Doma jsem byl pět měsíců a díky vaší pojišťovně jsem neměl jediný finanční problém,“ slova pana Jakuba potvrzují ambici pojišťovny Simplea proplácet klientům peníze obratem. Na účet mu přišlo z pojištění pracovní neschopnosti 50 tisíc korun.

S naším životním pojištěním máte nárok na náhradu mzdy i v případě dlouhodobého výpadku příjmuSjednat pojištění

Kompletně online

Životní pojištění u Simplea je možné jako jediné na českém trhu sjednat plně online přes mobil či počítač. Pokud nechcete, nemusíte se při sjednávání s nikým bavit. Formulář vás provede všemi kroky a podle aktuální finanční situace a rodinného stavu doporučí smysluplný rozsah pojištění. Jděte štěstí naproti a sjednejte si pojištění.

Další články

Životní situace

Plíce kuřáka

Plíce kuřáka jsou náchylnější k dlouhé řadě závažných onemocnění, jako jsou rakovina plic, rozedma plic nebo také...

Rádi vás uslyšíme.

Máte-li něco na srdci, volejte naši bezplatnou linku
+420 800 023 074
asfsafsaf

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení