Pozor, klíště! 50 000 Kč za kousnutí klíštěte

Věříte, že klíšťata žijí jen v lese a aktivní jsou pouze v létě? Nedejte na dávno překonané mýty. Nakazit člověka mohou různými nemocemi klidně na jeho domácí zahrádce až do příchodu prvních mrazů. Nechtěný malý host pak může způsobit velké potíže, vedoucí až k dlouhodobé pracovní neschopnosti. Finančně krvácet v takové situaci ale díky správně nastavené životní pojistce nemusíte.
Sjednat pojištění

Česko jako riziková země

Česká republika dlouhodobě patří mezi země s nejvyšším výskytem klíšťové encefalitidy v Evropě. Drobní roztoči přenáší také boreliózu, kterou každoročně onemocní tisícovky Čechů. Jedním z nich byl pan Jakub z Pardubického kraje. Po přisátí klíštěte se u něj ale typické příznaky infekce neobjevily. Neléčená nemoc začala napadat centrální nervový systém a přerostla v tzv. neuroboreliózu. Ta se ohlásila jen měsíc po uzavření smlouvy o životním pojištění, tedy v čekací době, kdy pojišťovna není ze zákona povinna vyplácet klientům peníze. 

Plníme, i když nemusíme - Garantujeme, že vyplácíme plnění v alespoň 99 % případůSjednat pojištění

Velmi mile mě překvapilo, jaká ‚raketa‘ mi přišla

Přesto bylo Jakubovi z pojištění pracovní neschopnosti vyplaceno 50 tisíc korun díky rozhodnutí škodní komise, která individuálně posuzuje všechny případy spadající do výluk. Cítí totiž, že je to správná věc. „Vždyť každý příběh je specifický a unikátní a zaslouží si zvláštní pozornost,“ dodává ředitel pojišťovny Simplea Martin Švec.         
„S plněním od pojišťovny Simplea jsem naprosto spokojený a upřímně, velmi mile mě překvapilo, jaká ‚raketa‘ mi přišla. A hlavně mě zaskočilo, jak rychle se všechno vyřešilo. Doma jsem byl pět měsíců a díky vaší pojišťovně jsem neměl jediný finanční problém,“ potvrzuje pan Jakub naši ambici proplácet klientům peníze obratem. Ve většině případů do dvou dnů.

Dobrá rada nad zlato

„Díky své poradkyni jsem konečně perfektně pochopil, co všechno dokáže životní pojistka. Dobře jsem udělal, že jsem přistoupil na její doporučení a pojistku si sjednal. Po všech stránkách se mi tahle smlouva vyplatí.“ Jakubova slova ukazují kvalitu našich poradců, kteří díky důkladné analýze klientovi přesně nastaví pojištění tak, aby odpovídalo jeho aktuální situaci a potřebám. Životní pojištění u Simplea jde sjednat také kompletně online přes náš unikátní interaktivní formulář.  Pokud nechcete, nemusíte se při jeho vyplňování s nikým bavit. Všechno totiž zvládnete sami u počítače nebo mobilu.

S naším životním pojištěním máte nárok na náhradu mzdy i v případě dlouhodobého výpadku příjmuSjednat pojištění

Další články

Životní situace

Plíce kuřáka

Plíce kuřáka jsou náchylnější k dlouhé řadě závažných onemocnění, jako jsou rakovina plic, rozedma plic nebo také...

Rádi vás uslyšíme.

Máte-li něco na srdci, volejte naši bezplatnou linku
+420 800 023 074
asfsafsaf

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení