V nemoci neřešte složenky. Vyplatili jsme 19 800 Kč navíc

Když vám nemoc nedovolí vstát z postele, máte nárok na náhradu mzdy zaměstnavatelem a následně na nemocenskou dávku od státu. Jenže ta rozhodně nezaručí zachování dosavadního standardu. V takových případech pomůže pojištění pracovní neschopnosti.
Sjednat pojištění

Vleklá léčba covidu mi nedovolila vykonávat zaměstnání

Jako sedmačtyřicetiletému Petrovi z Olomouckého kraje, jemuž vleklá léčba covidu nedovolila vykonávat zaměstnání: „Do té doby jsem nikdy nemarodil, tak mi nepřišlo důležité myslet na nějaké pojištění. Za to vlastně může moje finanční poradkyně, která mi vysvětlila dopady dlouhodobého výpadku příjmu a životní pojištění téměř za pět minut dvanáct se mnou sepsala. Přestože kromě nezletilých dětí mám závazky vůči bance, nemusel jsem přemýšlet nad dopady na rodinný rozpočet.“

Plníme, i když nemusíme - Garantujeme, že vyplácíme plnění v alespoň 99 % případůSjednat pojištění

Garantuje plnění v 99 % případů

„Máme štěstí, že Simplea vznikala na zelené louce, podle našich snů a představ. Nejsme zatížení korporátními zvyklostmi a ke klientům přistupujeme především lidsky, protože každý příběh je specifický a zaslouží si zvláštní pozornost,“ dodává ředitel pojišťovny Simplea Martin Švec a poukazuje na předsevzetí, které je v Simplea provází od jejího založení; nabízet lidem pojištění, které je nenechá v těžkých chvílích na holičkách a garantuje plnění v 99 % případů. 

Peníze i v čekací době

Nemoc se u Petra projevila v tzv. čekací době, kdy pojišťovna z důvodu své ochrany před podvodným jednáním nemá povinnost vyplatit klientovi pojistné plnění. Jeho případ se proto dostal před škodní komisi, která individuálně posuzuje každý nahlášený případ spadající do nejčastějších výluk. Řídí se nejen právním hlediskem, ale také selským rozumem a lidským přístupem. Její členové totiž cítí, že plnit by za daných okolností bylo správné. Právě tak posoudili Petrův případ a vyplatili mu plnění z pojištění pracovní neschopnosti ve výši 19 800 korun. „Byl jsem si vědom toho, že běží čekací doba a nebudu mít nárok na plnění v plné výši. O to příjemnější bylo zjištění, že můj případ řešili individuálně a pojistné plnění mi vyplatili, jako kdyby žádná čekací doba nebyla.“

Jděte štěstí naproti

Životní pojišťovna Simplea jako jediná na českém trhu umožňuje sjednání pojistky plně online a bez nutnosti se s někým bavit, pokud nechcete.  Formulář provede člověka všemi kroky od začátku až do konce. Smlouva je pak uzavřena zaplacením pojistného. Sjednejte si pojištění přes interaktivní dotazník a své pojištění můžete spravovat jednoduše elektronicky přes portál mojeSimplea. 

S naším životním pojištěním máte nárok na náhradu mzdy i v případě dlouhodobého výpadku příjmuSjednat pojištění

Další články

Životní situace

Plíce kuřáka

Plíce kuřáka jsou náchylnější k dlouhé řadě závažných onemocnění, jako jsou rakovina plic, rozedma plic nebo také...

Rádi vás uslyšíme.

Máte-li něco na srdci, volejte naši bezplatnou linku
+420 800 023 074
asfsafsaf

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení