Lidskost nade vše. A 39 900 Kč navíc

Vztah pojišťovny s klientem musí být od začátku naprosto férový, aby později nedošlo k překvapení. Před uzavřením pojištění rozhodně věnujte pár minut pojistným podmínkám a pročtěte si uvedené výluky. Jsou to totiž situace, ve kterých klientům není vyplacena ani koruna nebo je případné plnění sníženo. V pojišťovně Simplea máme pouze sedm výluk.
Sjednat pojištění

V Simplea žádné „kličky“ nehledáme a peníze proplácíme obratem

Nesmyslně dlouhé seznamy výluk totiž chrání pojišťovny, ne klienty. V Simplea žádné „kličky“ nehledáme a peníze proplácíme obratem. „Jsem rád, že naše pojištění jako jediné na trhu přistupuje k případům spadajícím do výluk velmi individuálně a posuzuje je nejen z právního a lékařského hlediska, ale i selským rozumem a lidsky,“ vzkazuje ředitel pojišťovny Simplea Martin Švec. 
Případy s výlukami končí v rukách škodní komise. Ačkoliv její členové vědí, že z právního hlediska by jednotlivé případy nemuseli schválit k vyplacení, cítí, že je to správná věc. „Vždyť každý příběh je specifický a unikátní a zaslouží si zvláštní pozornost,“ dodává Martin Švec.  

Plníme, i když nemusíme - Garantujeme, že vyplácíme plnění v alespoň 99 % případůSjednat pojištění

Plnění mi dorovnalo příjmy na úroveň mzdy, na kterou jsem byla zvyklá

Jako v případě třicetileté Anety z Královéhradeckého kraje, u níž bylo diagnostikováno rizikové těhotenství tři měsíce po sjednání smlouvy, tedy v tzv. čekací době. Jde o ochrannou lhůtu, během níž pojišťovna nemá povinnost poskytnout pojistné plnění.  
Škodní komise rozhodla, že Simplea Anetě vyplatí plnění z pojištění pracovní neschopnosti ve výši 39 900 korun. „Díky dostatečné výši pojistných částek jsem nepocítila výpadek příjmu, jelikož mi plnění dorovnalo příjmy na úroveň mzdy, na kterou jsem byla zvyklá. Nákupy výbavy pro miminko tak byly mnohem snazší,“ vzpomíná Aneta a dodává: „Jednání pojišťovny bylo nadstandardní, velmi rychlé, mohu jen doporučit.“ 

Kompletně online

Životní pojištění u Simplea je možné jako jediné na českém trhu sjednat plně online přes mobil či počítač. Pokud nechcete, nemusíte se při sjednávání s nikým bavit. Formulář člověka provede všemi kroky od začátku do konce, podle aktuální finanční situace a rodinného stavu mu doporučí smysluplný rozsah pojištění. Smlouva je pak uzavřena zaplacením pojistného. Jděte štěstí naproti na simplea.cz a své pojištění spravujte jednoduše elektronicky přes portál mojeSimplea.

S naším životním pojištěním máte nárok na náhradu mzdy i v případě dlouhodobého výpadku příjmuSjednat pojištění

Další články

Životní situace

Plíce kuřáka

Plíce kuřáka jsou náchylnější k dlouhé řadě závažných onemocnění, jako jsou rakovina plic, rozedma plic nebo také...

Rádi vás uslyšíme.

Máte-li něco na srdci, volejte naši bezplatnou linku
+420 800 023 074
asfsafsaf

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení